Eeuwigdurende kalender

 

ACTIVITEITEN  CB  2015 -2016
Zaterdag  23 december  2017  Nacht van het driegestern 

Verkiezing kinderprins kinderprinses van België

Zondag 21 Januari 2017

Kippenfestijn    Zondag 13 Augustus 2017

Zondag 22 oktober 2017   Ordefeest Centrum België
 
 
NOVEMBER  2017
 
 
 

Vrijdag 24 november 2017

C.V. Halfweg  Jaarlijks bal   Aanv:20:11 u.

Zaal Hemmekes Ernest Claeststraat  34c          3271 Zichem   

 

 
 

Vrijdag 24 november 2017

O.V. Keizer Joël e/d Joëlekes   Bal     Aanv: 20:11 uur

Parochiezaal Delle    Mechelsesteenweg 1088     3020 Winksele.

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse              Aanv : 19:30 uur

40'ste Verkiezing van Prins of Prinses van Asse

Feestzaal "Den Hoorinck" Noorderlaan, 20 te Asse-Zellik

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

Carnafolk -  Weekendrestaurant  Aanv : 11:30 tot 15:00 uur

Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 -    1950      Kraainem

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

De Ridders v/d Greun Rat   Bal met aanstelling 43 ° Prins      Aanv: 20:11 u

C.C. De Passant   Sint-Truidensesteenweg   1 a    3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

Dansmariekes Westerlo Bal Aanv: 20:11 u

Klokkenhof Kerkhofstraat 12 2260 Osterwijk Westerlo

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

Verkiezing Prinses W - VL    Aanv : 20:00 uur

Zaal Raveling   De Vrierestraat   51       8300   Knokke Heist

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

K.V. De Plakijzers  Aanstellings Bal     Aanv : 20:11 uur

Zaam Forum  Mechelbaan   446   2580  Putte - Mechelen

 

 
 

Zaterdag 25 november 2017

Zonder drank gene klank    Bal   Aanv:20:11 u,

Zaal Concordia         Schuurweg  4        3272      Teselt

 

 
 

Zondag 26 november 2017

K.V. Zigeunerbaronnen Genk    aanstelling 10 de Boemelbaron    Aanv: 13:33 u

Café Meng  Grotestraat  2      3600    Genk Centrum

 

 
 

Zondag 26 november 2017

Overwinningsbal  KIANA I   Nat,kinderprinses van België  2017   Aanv: 14:11 u

Zaal  Cameo FR. Van Ryhovenlaan 119   9000  Gent

 

 
 

Zondag 26 november 2017

Carnafolk -  Weekendrestaurant  Aanv : 17:00 tot 22:00 uur

Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 -    1950      Kraainem

 

 
 
DECEMBER  2017
 
 
 

Vrijdag 01 december 2017

O.V.D. Gewillige Panda's   Bal   Aanv : 20:00 u

Zaal De Kouter   Ichtegemstraat   2 a      8610   Kortemark

 

 
 

Vrijdag 01 december 2017

De Dorstige Vrienden Bal   Aanv : 20:00 uur

Zaal  Albatros         Ploegstraat 28        8380 Zeebrugge

 

 
 

Vrijdag 01 december 2017

De Postfluiters  -  Postfluitersbal    Aanv : 20:11 uur

Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 -    2870     Ruisbroek-Puurs

 

Zaterdag 02 december 2017
 
 

Zaterdag 02 december 2017

O.V.D. Neptunus Bal met verkiezing Prins W-VL    Aanv : 20:00 u

Zaal De Kouter   Ichtegemstraat   2 a      8610   Kortemark

 

 
 

Zaterdag 02 december 2017

Prinsenkamer  Mechelen    Jaarlijks Bal     Aa,v: 20:11 uur

Parochiehuis  De Goede Herder    Mechelsesteenweg   331  2860   ST-Kat,Waver

 

 
 

Zaterdag 02 december 2017

Carnavalcomite Les Arlequins D'  Ougree  Sinterklaasfeest Aanv: 14:00 u, tot 16:00 u,

Cafe Novy   Rue de Boncelles   69     4102  Ougree

 

 
 

Zondag 03 december 2017

Provinciale verkiezing Kinderprins & prinses Juniorprins & Prinses O-VL     Aanv : 20:11 uur

Zaal: De Kring  Pastoor Steenssenstraat   39     9120   Beveren

 

 
Zaterdag 08 december 2017
 
 

Vrijdag 08 december 2017

C.V. De Rakkers    Bal   Aanv:20:11 u,

Zaal   Den Horst   Gelderhorsten     150     3920   Lommel

 

 
 

Vrijdag 08 december 2017

De Velmse Hollywood    Bal    Aanv: 20:11 u,

Parochiecentrum     ST-Martinusstraat  8    3806   Velm

 

 
 

Zaterdag 09 december 2017

KARNAMOR - Prinsenbal met aanstelling Prins of Prinses        Aanv : 20:11 uur

Zaal: 't Centrum - Srijdersstraat 35         2650   Edegem 

 

 
 

Zaterdag 09 december 2017

DE PLEZIERMAKERS - 8ste Carnavalbal met aanstelling     Aanv : 20:11 uur

Zaal "Hemmekes" - Ernest Claesstraat 34c -   3271         Zichem

 

 
 

Zaterdag 09 december 2017

C.V. De Bollies en co Jaarlijks Bal Aanv :20:00 uur

Feestzaal Pax  Schildersstraat  5   8400   Oostende

 

 
 

Vrijdag 15 december 2017

KAMPSE FEEST KONIJNEN - Carnavalbal                Aanv: 20:11 uur

Zaal "Klosterhof" - Oude Diestersbaan 1 -    3920       Lommel 

 

 
 

Vrijdag 15 december 2017

DE FEESTBROUWERS - 2de Carnavalsbal        Aanv : 20:11 uur

Parochiecentrum - Ganzendries 29 -      3300       Oplinter (Tienen)

 

 
 

Zaterdag 16 december 2017

De Beekmennekes -  Carnavalbal     Aanv : 20:11 uur

Zaal "Kermeta" - Diestersteenweg 204 -     3510    Kermt

 

 
 

Zondag 17 december 2017

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse            Aanv : 14:11 uur

Verkiezing Prins en Prinses van het Vlaamse Gewest 2018

Nationaal Komité - Comité National (N.K.-C.N.)

i.s.m. Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse

Feestzaal "Den Hoorinck" Noorderlaan, 20 te Asse-Zellik.

 

 
 

Zondag 17 december 2017

Karnavalcomite Dendermonde vzw    Kerstmark  Aanv: 14:00 u tot 20:00 u,

Centrum    9200    Dendermonde Grote Markt

 

 
 

Vrijdag 22 december 2017

DE AMBIANCEMAKERS    3de Carnavalsbal      Aanv : 20:11 uur

Zaal "Hemmekes" - Ernest Claesstraat 34c -   3271         Zichem

 

 
 

Vrijdag 22 december 2017

Verkiezing Provinciale Senioren O-VL  2018          Aanv : 20:00 uur

Zaal De Kring Pastoor Steenssenstraat   39   9120   Beveren

 

 
 

Vrijdag 22 december 2017

O.V.D. Stropers  Carnaval Bal      Aanv : 20:00 uur

Zaal De Bosserij   Acaciastraat   31a        8210  Veldegem

 

 
 
 
 

Zondag 25 december 2017

Carnavalcomite Les Arlequins D'Ougree     Kerstavond   Aanv: 19:00 u,

Aperitief - Akouskis-Koud Buffet-Dranken Inbegrepen  10 € p,p

Zaal La Maison De Jeunes   Rue Rene Delbrouck  5      4102  Ougree

 

 
 
JANUARI  2018
 
 
 

Vrijdag 05 januari 2018

O.V.D. Nieuwe Trompetten   Jaarlijksbal      Aanv : 19:00 uur

Time Out     Bruggestraat     104      8480   Eernegem

 
 
 

Vrijdag 05 januari 2018

C.V. Screemteam   Bal   Aanv:20:11 u,

Zaal Concordia         Schuurweg  4        3272      Teselt

 

 
 

Zondag 07 januari 2018

Groot Dilbeekse karnavalraad  Prins of Prinsesverkiezing    Aanv: 14:11 u.

Zaal Savio   Stationsstraat    275    1700 Dilbeek

 

 
 

Vrijdag 12 januari 2018

: @FUNDUM - Carnavalbal met Aanstelling     Aanv 20:11 uur

Zaal "Concordia" - Schuurweg 4 -      3272      Testelt 

 

 
 

Zaterdag 13 januari 2018

C.V. De Blauwe Garde     Eetdag     Aanv:17:00 tot 20:00 u

Zaal Trefpunt  Dorpstraat  12            3460      Assent

 

 
 

Zaterdag 13 januari 2018

FCV Orde van Weg en Weer - Asse     Gezellig Eetfestijn       Aanv : 17:00 uur

Parochiezaal "Ter Krokegem" Dendermondsesteenweg, 46 B (achter de kerk)

 te Asse-Krokegem.

 

 
 

Zaterdag 13 januari 2018

De Blauwe Duikers    Carnavalbal    Aanv: 20:11 uur

Zaal Den Horst  Gelderhorsten   153     3920    Lommel

 

 
 

Zondag 14 januari 2018

K.V. Zigeunerbaronnen Genk    Früshoppen     Aanv: 11:11 u

Café Meng  Grotestraat  2      3600    Genk Centrum

 

 
 

Zondag 14 januari 2018

C.V. De Blauwe Garde     Eetdag     Aanv:11:00 tot 14:00 u & 17:00 tot 20:00 u

Zaal Trefpunt  Dorpstraat  12            3460      Assent

 

 
 

Zondag 14 januari 2018

FCV Orde van Weg en Weer - Asse         Gezellig Eetfestijn     Aanv : 13:30 u tot 16 : 00 uur

Parochiezaal "Ter Krokegem" Dendermondsesteenweg, 46 B (achter de kerk)

 te Asse-Krokegem.

 

 
 

Zondag 14 januari 2018

KARNAMOR  - Dag van de Dansmariekes    Aanv : 13:11 uur

Zaal: 't Centrum - Srijdersstraat 35         2650   Edegem 

 

 
 

Zaterdag 20 januari 2018

C.V. De Beverkes  Jeugdverkiezing      Aanv : 14:00 uur

Zaal Togenblik   Gravendreef  1  -   9120   -  Beveren

 

 
 

Zaterdag 20 januari 2018

ORDE VAN DE POPERINGSCHE POTÜLS - Carnavalsbal De Maxx     Aanv : 20:11 uur

Zaal "De Croone" - Provenplein 29 -      8972      Poperinge

 

 
 

Zaterdag 20 januari 2018

Karnavalcomite Dendermonde vzw    Verkiezing Jeugdprinsenpaar 2018  Aanv: 14:00 u

Stem van 14u tot 16u,    Feestzaal  't Klokske Pijnderslaan  88   9200  Dendermonde

 

 
 

Zaterdag 20 januari 2018

Gilde der Maneblussers   Bal     Aanv: 20:00 u,

Zaal Brugske    Nekkerspoelstraat     366      2800   Mechelen

 

 
Zondag 21 januari 2018
 
 

Zondag 21 januari 2018

De Slamridders   Frühshoppen met Prinsaanstelling   Aanv:10:11 u

Kinderzitting met Jeugdprinsenaanstelling    Aanv:14:11 u

Ontmoetingscentrum Ons Huis  Pastoor Paquaylaan    127    3550   Heusden-Zolder

 

 
 

Vrijdag 26 januari 2018

VKV De Filekes  vzw    Verkiezing Prins-Prinses O-VL 2018       Aanv: 20:11 uur

Fuifzaal  Bevegemse Vijvers   Zwembadstraat  7      9620   Zottegem

 

 
 

Zaterdag 27 januari 2018

HOF DER PRINSEN BREDENE - Verkiezing Prins & Prinses van Bredene   Aanv 20:11 uur

"Meeting & Event Center Stafverluys " - Kapelstraat 76 -    8450    Bredene 

 

 
 

Zaterdag 27 januari 2018

Karnavalcomite Dendermonde vzw    Verkiezing Prins(es) 2018  Aanv: 20:00 u

stem van 20u tot 23:30u,  Sporthal Oudegem    Ouburg  63   9200   Oudegem

 

 
 

Zaterdag 27 januari 2018

De Bierneuzen   Bal met aanstelling    Aanv:20:11 u,

OC De Kriekel Schoot     ST-Jozefplein   14     3980  Tesenderlo

 

 
 

Zondag 28 januari 2018

Verkiezing Andersvaliden W - VL    Aanv : 14:00 uur

Zaal Duin en Zee    Fortstraat 128,       8400 Oostende

 

 
 
FEBRUARI  2018
 
 
 

Zaterdag 03 februari 2018

O,V,D, Beursvrienden Kindercarnaval optreden Clown Rocky Aanv: 13,30 u

Verkiezing Jeugdprinsenpaar    Aftreden van Jeugdkoningin  Sarah

OC Emenrike    Tuinwijkstraat  66    9130   Kieldrecht

 

 
 

Zaterdag 03 februari 2018

O.V.D. Beursvrienden Prinsenverkiezing optreden 3 kandidaten Aanv: 19,30 u

OC Emenrike    Tuinwijkstraat  66    9130   Kieldrecht

 

 
 

Zondag 04 februari 2018

RCV 'T Motje   Eetfestijn    Kip aan spit   Aanv : 

Cafetaria Diksmuidesteenweg 400,  8800 Roeselare.

 

 
 

Zondag 04 februari 2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse                Aanv : 13:33 uur

Verkiezing Prinsen paar van België derde leeftijd 2018

Feestzaal "Den Hoorinck" Noorderlaan, 20 te Asse-Zellik.

 

 
 

Vrijdag 09 februari 2018

Just 4 Fun    Bal     Aanv:20:11 u,

Fanfarezaal Demervallei    Langdorpsestwg,  319      3201    Langdorp

 

 
 

Zaterdag 10 februari 2018

De Toengelse Dansmariekes- (westerlo) - Carnavalbal   Aanv : 20:11 uur

Evenementenhal "De Zoerla" - Gevaertlaan 1 -   2260      Westerlo

 

 
 

Zaterdag 10 februari 2018

Stadscarnaval Gilde van Tiebuis   Prinsenbal  Aanv : 20:11 uur

Lakenhalle    Scholenstraat    5     3290   Diest

 

 
 

Zondag 11 februari 2018

Stadscarnaval Gilde van Tiebuis   Kinderbal       Aanv : 14:11 uur

Lakenhalle    Scholenstraat    5     3290   Diest

 

 
 

Vrijdag 16 februari 2018

De Ridders v/d Greun Rat  Prinsenbal met afhaling stoetnummers  Aanv: 20:11 u

Refter Freinetschool  De Tinteltuin   Budingenweg   2   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zaterdag 17 februari 2018

Carnafolk Kraainem  - Ontvangst gemeentehuis met sleuteloverhandiging  Aanv:10:33 uur

Gemeentehuis Kraainem - Dezangrélaan 17 -     1950     Kraainem

39e carnavalstoet door de straaten van Kraainem    Aanv : 14:33 uur

 Carnaval-danscafé      Aanv : 17:33 uur

Zaal "Cammeland" - Lijsterbessenbomenlaan 3 -      1950    Kraainem

 

 
 

Zaterdag 17 februari 2018

Karnavalcomite Dendermonde vzw   Kinderstoet met gratis kermismolen  Aanv: 14:00 u

Vertrek Grote Markt   2900 Dendermonde  omloop Vlasmarkt - gedempte Dender

Aanstelling Prins(es)  Aanv: 19:00 u,

CC Belgica Kerkstraat  24 9200  Dendermonde

 

 
 

Zondag 18 februari 2018

Karnavalcomite Dendermonde vzw   Ontvangst Binnen en Buitenlandse groepen                Aanv: 11:00 u

Stadhuis    Grote Markt       9200   Dendermonde

Reclame & Carnavalstoet  Centrum       9200   Dendermonde      Aanv: 14:00 u

 

 
 

Vrijdag 23 februari 2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse         Aanv : 19:30 uur         

Machtsoverdracht - Receptie - Kroegentocht

Gemeentehuis Asse - Gemeenteplein - Asse.

 

 
 

Zaterdag 24 februari 2018

De Ridders v/d Greun Rat  Ontvangst Stadhuis + Kindernamiddag  Aanv: 14:11 u

Stadhuis   Markt   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zaterdag 24 februari 2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse         Aanv : 20:00 uur         

Feest ter ere van de Prins of Prinses

Feestzaal 't Jass - Asphalcosite (achter station) - Asse

 

 
 

Zondag 25  februari  2018

De Ridders v/d Greun Rat  41 ° Carnavalstoet  Aanv: 14:11 u

Centrum   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zondag 25  februari  2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse         Aanv : 14:33 uur         

40'ste Carnavalstoet door de straten van Asse

Nadien optredens van de deelnemende groepen en prijsuitreiking

Feestzaal 't Jass - Asphalcosite (achter station) - Asse

 

 
 

Maandag 26  februari  2018

De Ridders v/d Greun Rat    Popverbranding       Aanv: 14:11 u

Markt   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Maandag 26  februari  2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse         Aanv : 12:11 uur         

Droïge Moindag (Seniorennamiddag) met Vlaamse vedetten

Feestzaal 't Jass - Asphalcosite (achter station) - Asse

 

 
 

Dinsdag 27  februari  2018

Gemeentelijk Erkende Raad van Elf - Asse         Aanv : 10:00 uur         

Dag van de Lege Portemonnaie - Bezoek aan de markt

Plaats van het gebeuren : Asse-centrum

 

 
 
MAART  2018
 
 
 

Vrijdag 02 maart 2018

Rodenbach Carnaval Verkiezing Prins Alexander XXXIV  Aanv : 19:11 uur

 

 
 

Zaterdag 03 maart 2018

Rodenbach Carnaval Verkiezing 5° Holibi Regenboog Prins  Aanv : 19:11 uur

 

 
 

Zaterdag 03 maart 2018

Rodenbach Carnaval   Kindercarnaval   Aanv : 14:00 tot 17:00 uur

 

 
 

Zaterdag 03 maart 2018

DE JOKERS - Internationale Prinsenparade        Aanv : 20:11 uur

Parochiezaal Witgoor - Meistraat 150 -        2480       Dessel

 

 
 

Zondag 04 maart 2018

Rodenbach Carnaval   Carnavalstoet  centrum Roeselare    Aanv : 14:11 uur

 

 
 

Vrijdag 09 maart 2018

KARNAMOR - Seniorenmiddag     Aanv : 13:30 uur

Hangar 68  Neerhoevelaan   50-52        2640    Mortsel 

Sleuteloverhandiging + Aanstelling Jeugdprins of Jeugdprinses   Aanv : 20:11 uur

Hangar 68  Neerhoevelaan   50-52        2640    Mortsel 

 

 
 

Vrijdag 09 maart 2018

Les Arlequin D'Ougree   Carnavalbal    Aanv: 20:11 uur

Zaal   La Maison de Jeunes    Rue Rene Delbrouck    5      4102  Ougree

 

 
 
 

Zaterdag 10 maart 2018

KARNAMOR -Carnavalstoet    Aanv : 13:33 uur

Hangar 68  Neerhoevelaan   50-52        2640    Mortsel 

KARNAMOR - Carnavalbal    Aanv : 20:11 uur

Hangar 68  Neerhoevelaan   50-52        2640    Mortsel 

 

 
 

Zaterdag 10 maart 2018

Les Arlequin D'Ougree Kindercarnaval   Aanv: 14:11 uur

Bingo Avond                  Aanv: 14:11 uur

Zaal   La Maison de Jeunes    Rue Rene Delbrouck    5      4102  Ougree

 

 
 

Zondag 11 maart 2018

KARNAMOR -Kindercarnaval    Aanv : 14:00 uur

Hangar 68  Neerhoevelaan   50-52        2640    Mortsel 

 

 
 

Zaterdag 17 maart 2018

DE HEMELSUSSEN -Kindercarnaval   Aanv : 14:00 tot 17:00 uur

Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 -       3240     Beerse

 DE HEMELSUSSEN - Verkleed- en Prinsenbal   Aanv : 20:11 uur

Zaal "Lambeer" - Vredestraat 8/10 -       3240     Beerse

 

 
 

Zaterdag 17 - 18 maart 2018

K.V. De Plakijzers   Carnavalweekend

Locatie & uren volgen nog

 

 
 

Zondag  18 maart 2018

Groot Dilbeekse karnavalraad  Jaarlijkse reclame & Carnavalstoet    Aanv: 14:33 u.

Vertrek parking Westrand  Dilbeek

 

 
 

Zondag  18 maart 2018

Stadscarnaval Gilde van Tiebuis    Internationale Carnavalstoet    Aanv : 14:11 uur

Centrum   3290   Diest

 

 
 

Zondag  18 maart 2018

O.V.D. Stropers    56 ste Carnavalstoet    Aanv: 15:11 uur

Centrum      8210  Veldegem 

 

 
 

Vrijdag 23 maart 2018

Verbrande Puttenaars Ontvangst gemeentehuis + kroegentocht   Aanv : 19:00 uur

Gemeenteplein 1 -   2580     Putte

 

 
 

Vrijdag 23 maart 2018

O.V.D. Beursvrienden Bal Masqué  in verwarmde feesttent Aanv: 20,30 u

Marktplein        9130   Kieldrecht

 

 
 

Zaterdag 24 maart 2018

Verbrande Puttenaar   Bal nacht der Prinsen    Aanv : 20:112 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -    2580    Putte

 

 
 

Zondag 25 maart 2018

O.V.D. Beursvrienden Ontvangst en Receptie feesttent Aanv: 11,11 u

Aansluitend aanstelling van de Prins & vertrek stoet door straten Kieldrecht Aanv: 14:33 u

Aansluitend popverbranding  Aanv: 20:00 u

Marktplein        9130   Kieldrecht

 

 
 

Zondag 25 maart 2018

Verbrande Puttenaars  Carnavalstoet   Aanv : 14:11 uur     Centrum Putte

 

 
 
APRIL  2018
 
 
 

Maandag 02 april 2018

KARNAMOR - Paasontbijt   Aanv : 10:00 uur

Zaal: 't Centrum - Srijdersstraat 35         2650   Edegem 

 

 
 

Vrijdag 06 april 2018

De Slamridders  Verkleed Carnavalbal met nummerafhaling  Aanv:20:11 u

Zaal 't Kuipershof  Guido Gezellelaan   15    3550   Heusden-Zolder

 

 
 

Vrijdag 06 april 2018

FCV Orde van Weg en Weer - Asse            Aanv : 20:11 uur

Ordefeest FCV Orde van Weg en Weer - Asse

Feestzaal "Den Hoorinck" Noorderlaan, 20 te Asse-Zellik.

 

 
 

Zondag 08 april 2018

De Slamridders      Carnavalstoet    Centrum    3550 Heusden   Aanv:14:11 u

 

 
 

Zaterdag 21  april  2018

De Vinnige Harlekijntjes  Afsluiting Carnavalseizoen  Aanv : 19:00 u

Zaal "Familieheem" - Gasthuisdreef 2 -     2870    Ruisbroek (Puurs)

 

 
 
AUGUSTUS  2018
 
 
 

Zaterdag 04 augustus 2018

De Ridders v/d Greun Rat   BBQ       Aanv: 17:00 u

Refter Freinetschool  De Tinteltuin   Budingenweg   2   3440   Zoutleeuw 

 

 
 

Zaterdag 25 augustus 2018

Verbrande Puttenaars  Eetfestijn     Aanv : 17:00 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -    2580     Putte

 

 
 

Zondag 26 augustus 2018

Verbrande Puttenaars      Eetfestijn      Aanv : 11:30 uur

Zaal "Forum" - Mechelbaan 446 -     2580      Putte

 

 
 
NOVEMBER  2018
 
 
 

Zaterdag 30 november 2018

De Ridders v/d Greun Rat   Bal met aanstelling 44 ° Prins      Aanv: 20:11 u

C.C. De Passant   Sint-Truidensesteenweg   1 a    3440   Zoutleeuw 

 

 
 
hopen op begrip van de verenigingen voor het vast leggen van hun activiteiten
Geachte leden ,Carnavalisten indien een datum ,plaats,of zaal.
niet juist zijn geef een seintje. Leden van Centrum België
indien uw activiteit niet voorkomt in deze kalender  graag een e-mail